Volkswagen Golf
1.0 TSI Business Edition Connected 2e Eigenaar|Navi|Camera|Clima|Cruise|PDC V+A|N.A.P|Dealer Onderhouden|APK tot 11-2026
Direct kopen, basisprijs: € 8.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.945,-
LEASEPRIJS: € 147,43 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.789,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI Business Edition Connected 2e Eigenaar|Navi|Camera|Clima|Cruise|PDC V+A|N.A.P|Dealer Onderhouden|APK tot 11-2026 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 29 januari 2016 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 165.105 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 147,43 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HX-572-S |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 598 kg |
| Gewicht: | 1.132 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.730 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 610 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Limestone Grey metallic
- Velgen 'Madrid', 17 inch lichtmetaal
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Mistlampen
- regensensor
- Infotainment
- audio-navigatie full map + hard disk
- boordcomputer
- Digitale radio ontvangst
- multimedia-voorbereiding
- Radiosysteem "Composition Media"
- Spraakbediening
- Interieur & Comfort
- 'Climatronic' airconditioning
- Elektrische ramen achter
- lederen/stof bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera (Rear View)
- armsteun achter
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- Lendensteunen in voorstoelen verstelbaar
- Middenarmsteun
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen voor Comfortline
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- Stuurwiel, multifunctioneel en met leder bekleed
- voorstoel(en) met massagefunctie
- Veiligheid
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Diefstalalarm 'Plus'
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- Parkeersensoren (Park Distance Control)
- passagiersairbag
- Vermoeidheidsherkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2 Sleutels
- 2e Eigenaar
- Achteruitrijcamera
- Climate Control
- Cruise Control
- Dealer Onderhouden
- Elek ramen achter
- Elek ramen voor
- Executive Plus pakket
- Lichtmetalen Velgen
- N.A.P. Aanwezig
- Nationale Auto Pas
- Navigatie
- Onderhoud boekjes
- Parkeer Sensoren Achter
- Parkeer Sensoren Voor
- RDW-leges
- start/stop systeem